Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Zkušenost z praxe - let registrován dopředu, zhruba tou dobou, co se na tabuli objevilo zpoždění přišla do appky informace, že můžu využít salonek zdarma a který (odpovídalo to tehdy - leden 2022 - kompletní nabídce LoungeKey na tom letišti). Nevyužil jsem, protože jsem tou dobou už v salonku seděl :) 

1 Citovat

Dneska s Mastercard Gold od mBank mě do salónku Vienna Lounge zdarma nepustili, pouze za poplatek 30 euro. Kamaráda s Mastercard Gold od Equa Bank pustili stále bez poplatku.

0 Citovat

Zkoušel někdo už bezplatný vstup ve Vídni s novou ERSTE Premier kartou Visa ? Díky.

0 Citovat

Využiješ tam Loungekey. Erste Premier tento vstup nebude účtovat. Ani počítat do využitých volňásků.

2 Citovat

Jaké máte zkušenosti s kreditkou 4U od KB? Podle některých příspěvků vstup do salonku zdarma ve Vídni (? možná i jinde) není problém, podle jiných informací to už nejde. Díky.

0 Citovat

Předevčírem vstup na 4U kartu ve Vídní zdarma.

2 Citovat

Na 4U - KB World - ve Vídni leden, duben a květen zdarma - rozdíl byl pro cenu za vstup druhé osoby / 29e v březnu vs 35e v květnu /

2 Citovat

Byl někdo v poslední době v salónku ve Vídni i se zlatou kartou mBank? Já na ní byl 6x bez problémů zdarma (naposledy 13.5), na jejich infolince mi ale tvrdí, že vstupy na tuto kartu nikdy zdarma nebyly, a měl jsem jen štěstí, že jsem se tam dostal. I když teda podle odkazu na Mastercard výhody, který mají na stránkách je uvedeno, že vstup se zlatou kartou je stále zdarma. 

0 Citovat

Standa 009 napsal(a):

Využiješ tam Loungekey. Erste Premier tento vstup nebude účtovat. Ani počítat do využitých volňásků.

a takto to funguje oficiálně ? To máš ověřeno ?

0 Citovat

Ber to jako oficialni informaci. Samozrejme to plati pouze pro drzitele karty od Erste Premier.

0 Citovat

Super, díky!

0 Citovat

Počítám že bratislava bude stejný postup...?

0 Citovat

Ano.

Je to oficialne i tady: https://cdn0.erstegroup.com/cont...alonky.pdf

0 Citovat

Kamarád se ptá, jestli má šanci na salónek s Visa Gold na T1 v Praze bez placení. Podle stránek letiště je tam jenom MasterCard. Mám ho tedy zarmoutit? Díky za info.

0 Citovat

Zarmoutit

0 Citovat

Nebo jej můžeš zpětně rozveselit a navrhnout zajít si do restaurace Runway (dříve Praha) a tam si dát gáblík s 20% slevou (kód je možný získat na webu letiště nebo si jej vyfotit ve výtahu).

A jako bonus k tamní krmi si může užít i přilehlou observation terrace.

2 Citovat

Asi blbá otázka, ale to, že LoungeKey je v Praze na T2 až od 12 hodin dál, to je nějaká novinka?

0 Citovat

Od června opět v rámci PP lounge sítě Plaza Premium...

https://www.collinsongroup.com/e...um-lounges

0 Citovat

Lord Pitzbudka napsal(a):

Asi blbá otázka, ale to, že LoungeKey je v Praze na T2 až od 12 hodin dál, to je nějaká novinka?

Kde jsi to, prosím tě, našel? LK tam nelze dopoledne využít?

0 Citovat

V LK je 6-22h

0 Citovat

Psala mi vytočená kolegyně, že ji tam s LK dneska nepustili, že prý až od oběda.

Možná opravdu novinka související s hustým provozem - ono tam poslední týdny nebylo moc k hnutí.

0 Citovat

Na Lounge Key se málem do toho salónku nedostala přítelkyně. Já tam šel na poukaz, takže tím, že tam byla se mnou tak ji pustili. Takže ano. Pokud je plno, tak můžou vstup na loungekey zatrhnout. Ale spí to bude aktuálním vytížení salónku. Nám se to stalo v dubnu přes poledne.

0 Citovat

Ale Erste premier karty by mely normalne prochazet ne?

0 Citovat

Jasně, kvůli nim to je...

0 Citovat

Nevím, jestli se tu řešilo, možná jsem přehlédl... Do Vienna Lounge dnes zamítnut vstup s kk MC world vydanou ČS. Tuhle kartu jsem v obou vídeňských saloncích používal 5 let, naposledy před pár týdny. Tipnul bych, že to souvisí s tím přechodem ČS na Visa karty. MC World Elite od ČSOB na pohodu, nakonec jsem musel obětovat jeden vstup LK.

0